Lista startowa - Dyszka Jeleniowska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Patryk Aid 1991 Warszawa Obozy Górskie Tak
2 Karol Andrzejewski 1972 Radom Tak
3 Piotr Bednarek 1985 Chmielnik kompania-adv.pl Tak
4 Pawel Bernaciak 1980 Gabryelin Tak
5 Michał Bidas 1990 Lublin StayInsane/Fizjoaccess Tak
6 Róża Bidas 1991 Lublin Crossfit Z16 Tak
7 Sławomir Broda 1973 Białobrzegi Tak
8 Jarek Cęcelewski 1970 Warszawa Tak
9 Piotr Deperas 1989 Końskie Tak
10 MARCIN DRIAŃSKI 1979 Starachowice Zabiegane Starachowice Tak
11 Mateusz Gagat 1982 Ostrowiec Świętokrzyski Tak
12 Łukasz Grąkowski 1981 Waśniów KuNie Tak
13 Paweł Heda 1972 Nietulisko Duże KuNie Tak
14 Kamil Janus 1992 Kielce Tak
15 Jakub Jedlikowski 1996 Kielce 36MINUT Kielce Tak
16 Tomasz Jezierski 1976 Skarżysko Kamienna Tak
17 Anna Karcz 1980 Daleszyce Świętokrzyska Szkoła Nordic Walking Tak
18 Michał Karcz 1963 Daleszyce Run Team Chmielnik Tak
19 Norbert Kmieć 1981 Jachranka COMP TEAM Tak
20 Marcin Kopciara 1986 Busko-Zdrój Tak
21 Agnieszka Kotyla 1982 Lublin Tak
22 Patrycja Kras 1988 Tarnów Hunters OCR Team Tak
23 Łukasz Kukla 1981 Kielce TS Akwedukt Kielce Tak
24 Magdalena Kumor 1988 Kielce Tak
25 Jarosław Kumor 1974 Busko Zdrój Nexerianie Tak
26 Anna Liszewska 1984 Rzekuń Tak
27 Kamil Lubieniecki 1988 Łódź Jagoda Running Team Tak
28 Magdalena Lula 1980 Warszawa Tak
29 Robert Majecki 1993 Modrzewie Tak
30 Wojciech Michalec 1965 Radom Street Run Radom Tak
31 Barbara Modrykamień 1976 Radom Tak
32 Grzegorz Motyczyński 1972 Dabrowa Górnicza Saint Gobain Squad Tak
33 Katarzyna Obirek 1976 Bibice Katarzyna Obirek Tak
34 Maria Ornatowska 1961 Kielce Biegacz Świętokrzyski Tak
35 Ewa Paprocka 1973 Warszawa Tak
36 Krzysztof Pasternak 1987 Nietulisko Małe KuNie Tak
37 Monika Piękoś 1978 Tarnów Hunters OCR Team Tak
38 Dariusz Piętka 1970 Ćmielów Tak
39 Michał Polański 1998 Kielce Tak
40 Marcin Pytlos 1980 Fałków GLKS Famil Fałów Tak
41 Ewa Rajczyk 1981 Brzeziny Tak
42 Małgorzata Rdzanek 1982 Kunów KuNie Tak
43 Joanna Sabat 1991 Daleszyce Nexerianie Tak
44 Anna Sadza 1984 Skarżysko kamienna Mechanik i Przyjaciele Tak
45 Roman Serek 1976 Bliżyn Tak
46 Grzegorz Setnikowski 1958 Otwock Szkoła Podstawowa Nr 1 w Otwocku Tak
47 Marcin Siciarski 1978 Bieliny Tak
48 Piotr Skorupa 1964 Ruda Wielka Tak
49 Rafał Ślusarski 1975 Piotrkowice Run Team Chmielnik Tak
50 Agnieszka Sobieraj 1983 Lekomin Tak
51 Sebastian Srokosz 1978 Chmielnik Run Team Chmielnik Tak
52 Adam Stachowicz 1987 Staszów Tak
53 Aneta Swat 1981 Kielce Tak
54 Michal Syga 1984 Nowa wies Triclub Tak
55 Paweł Synowiec 1982 Kielce Tak
56 Aneta Szczęsna 1978 Piekoszów Tak
57 Maria Szot 1970 Brzyska Jasielskie pioruny Tak
58 Grzegorz Szulc 1985 Radom Tak
59 Przemysław Szwagierczak 1980 Rudki Tak
60 Izabela Szymura 1976 Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM Tak
61 Agata Słaboń-Skorupa 1965 Wierzbica Tak
62 Joanna Tatuśko 1972 Kraków Tak
63 Michał Tatuśko 1995 Kraków Tak
64 Zuzanna Tatuśko 2004 Kraków Tak
65 Paweł Telka 1989 KIELCE Ekipa Bielachy Tak
66 Grzegorz Tkacz 1982 zabrze Tak
67 Piotr Tomkowski 1998 Mirów Stary Ja Sam Sobie Tak
68 Mateusz Tomkowski 1989 Mirzec Beauty Elite Tak
69 Kamil Turek 1991 Nowa Słupia SOMGORSI :) Tak
70 Paulina Tyczewska 1981 Kraków Lux Torpeda Malopolska Tak
71 Jacek Tyczewski 1979 Kraków Lux Torpeda Malopolska Tak
72 OLGA WIELIŃSKA-JACHYMIAK 1976 NOWY TARG SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI Tak
73 Damian Woś 1980 Sandomierz Sandomierz Tak
74 Wojciech Wosik 1990 Nietulisko Daniel Wosik Tervel Team Tak
75 Andrzej Wotliński 1962 Skarżysko-Kamienna Mechanik i Przyjaciele Tak
76 Szczepan Woźniak 1986 Ostrowiec Świętokrzyski Tak
77 JANUSZ WOŹNIAK 1963 SKOŁYSZYN Janusz Woźniak Tak
78 Rafał Zagórski 1977 Brzegi ZA(bieg)GÓRSKI Tak
79 Paweł Zajder 1990 Sandomierz Przedwojewski Team Tak
80 Ewa Ziemiańska 1984 Brzesko Tak
81 Artur Łoskot 1974 Skarżysko kamienna Tak