Lista startowa - Górski Maraton Świętokrzyski GMS

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Tomasz Albiński 1978 Warszawa Running Frogs Tak
2 Jolanta Antczak 1986 Puławy Sportowe Puławy Tak
3 Mariusz Bańka 1968 Warszawa Tak
4 Piotr Barć 1966 Wolina Planeta Nisko Tak
5 Marek Bartyzel 1976 Zawoja Tak
6 Wojciech Bednarenko 1981 Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
7 Andrzej Bogucki 1965 Radom Tak
8 Piotr Borowiak 1976 Bytom 100 Marathon Club Poland Tak
9 Waldemar Brzozowski 1972 Warszawa UltraWaldeck Tak
10 Aleksandra Budny 1978 Halinów Kraśnik Buega Tak
11 Piotr Błyszczek 1993 Sosnowiec Tak
12 Sebastian Chowaniec 1987 Nowy Dwór Mazowiecki Sunfit Studio Tak
13 Michał Ciesielski 1987 Warszawa Adidas Runners Warsaw Tak
14 Kamil Dąbkowski 1973 Warszawa Black Hat Team Tak
15 Krzysztof Daniluk 1975 Warszawa Breaking3 Tak
16 Małgorzata Dańska 1978 Radom Lucek TEAM Tak
17 Rafał Dański 1976 Radom Lucek TEAM Tak
18 Sławomir Dołomisiewicz 1971 Staszów Tak
19 Paweł Dybek 1975 MIELEC SALOMON SUUNTO TEAM Tak
20 Grzegorz Gala 1978 Sochaczew Schenker Technology Center Tak
21 Bogdan Gaweł 1956 Oświęcim-Zaborze Synthos Tak
22 Adam Gozdalski 1985 Warszawa Tak
23 Wojtek Góźdź 1974 Kielce TS Akwedukt Kielce Tak
24 MAŁGORZATA GÓŹDŹ 1980 KIELCE TS Akwedukt Kielce Tak
25 Piotr Gołąbek 1992 Małęczyn Biegiem Radom! Tak
26 Rafał Gołowicz 1978 Warszawa Tak
27 Karol Grabda 1978 Mirów Biegiem Radom ! Tak
28 Bartłomiej Grabowski 1977 Warszawa Tak
29 Maria Grala 1983 Rzozów Tak
30 Jacek Grudziński 1984 Magdalenka Tak
31 Marek Grund 1989 Strzebiń Mafia Team Lubliniec Tak
32 Łukasz Gruszka 1982 Łagów Tak
33 Jakub Grzelak 1985 Łódź Marmurowe Dziki Tak
34 Anna Grzelak 1986 Łódź Marmurowe Dziki Tak
35 Jarosław GŁOGOWSKI 1978 Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA Tak
36 Justyna Hajda 1994 Radzionków Mafia Team Lubliniec Tak
37 Marcin Helmecki 2003 Wilczyce Wojeński Running Team Tak
38 Dariusz Helmecki 1971 Wilczyce PRO RUN WROCŁAW Tak
39 ROBERT JACHYMIAK 1976 NOWY TARG SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI Tak
40 Michał Jagieło 1986 Lubienia Iłża Pędzi Tak
41 Piotr Jaguszewski 1988 Sulejówek Tak
42 Piotr Jakubczyk 1975 Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle Tak
43 Arkadiusz Jałowiec 1983 Lublin Tak
44 Zbigniew Jurek 1960 Zwoleń Zwoleńnicy Biegania Tak
45 Marcin Kaczor 1975 Święciechowa ADJ Tak
46 Marcin Kaczyński 1977 Warszawa Nexerianie Tak
47 Piotr Kamiński 1976 Szyby Tak
48 Rafał Kawka 1985 Kobiele Wielkie KBKS Radomsko Tak
49 Eryk Kędziorek 1987 Marki Tak
50 Paulina Kędziorek 1990 Marki Tak
51 Mirosław Kiełbasa 1975 Tarnow Ekipa z Tarnowa Tak
52 Mateusz Kilian 1985 Kraków Tak
53 Irena Kisińska 1970 Nowy Sącz Tak
54 Jarosław Kisiński 1971 Nowy Sącz Tak
55 Łukasz Knap 1985 Brwinów Daniel Wosik Tervel Team Tak
56 Darek Knychas 1973 Warszawa PZU Sport Team Tak
57 JAKUB KOLECKI 1976 Radom onlyME Tak
58 Michał Koniarz 1968 Brzeg Tak
59 Jarosław Kopciał 1988 RADOM Tak
60 Paweł Kopczyński 1977 Wierzbiczany Tak
61 Kamil Korczak 1994 Cedzyna Turbacze Tak
62 Boguslawa Korona-Sieradzka 1989 Warszawa Tak
63 Tomasz Kowalczyk 1972 Warszawa Triclub Tak
64 Mariusz Kowalik 1983 Połaniec Running Połaniec Tak
65 Robert Kołodziejski 1977 Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA Tak
66 Jarosław Krajka 1976 Lublin UMCS Biega Tak
67 Paweł Kruk 1977 Radom Tak
68 Katarzyna Kuras 1974 Chełmek Tak
69 Janusz Kuras 1972 Chełmek Tak
70 Grzegorz Lepiarz 1983 Kielce Tak
71 Robert Lipiński 1966 Tarnów BOPKDMW Tak
72 Patrycja Matusiewicz-Skrobacz 1980 Połaniec Tak
73 Piotr Mazur 1987 Sandomierz Tak
74 Łukasz Miazek 1979 Sochaczew Tak
75 Przemyslaw Michnicki 1979 Kielce Tak
76 Amelia Jarek Mika 1978 Piaseczno Tak
77 JAROSŁAW MIKKA 1977 Piaseczno Jarosław Mika Tak
78 Bartłomiej Miłosz 1962 Brwinów KASZANKI Tak
79 Szymon Nalepa 1984 Warszawa Tak
80 Karol Nehring 1995 Sulejówek Politechnika Warszawa Tak
81 Paweł Nowakowski 1992 Belno LZS Makoszyn Tak
82 Marika Nowik 1988 Olsztyn 4W-MBOT / Kriss Coaching Tak
83 Przemysław Nowik 1984 Olsztyn Kriss Coaching Tak
84 Krzysztof Olszański 1977 Warszawa Running Free Tak
85 Wojciech Orzeł 1975 Warszawa Tak
86 wojtek Ostapiński 1972 Piaseczno OSTreSROki Tak
87 Monika Pasek 1979 Czachówek Daniel Wosik Tervel Team Tak
88 PIOTR PASTUSZKA 1964 BIELSKO-BIAŁA Tak
89 Piotr Piątkowski 1983 Gnieszowice Tak
90 Adam Piwoński 1980 Góra Kalwaria Tak
91 JOLA PODGÓRSKA 1974 Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle Tak
92 Marta Powierża 1977 Łochów Tak
93 Paweł Prokop 1980 Kraków Tak
94 Patryk Pyrchla 1995 Warszawa Tak
95 Agnieszka Rogolińska 1973 Stara Błotnica Tak
96 Monika Sadowska 1981 Warszawa Tak
97 Sebastian Sady 1977 Ostrowiec Świętokrzyski oby2 Tak
98 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team Tak
99 Piotr Semeniuk 1973 Warszawa-Wesoła Tak
100 Krzysztof Sieradzki 1989 Warszawa Przedwojewski Team Tak