Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłatasortuj malejąco
301 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
302 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
303 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
304 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
305 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
306 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
307 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
308 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
309 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
310 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
311 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
312 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
313 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
314 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
315 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
316 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
317 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
318 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
319 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
320 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
321 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
322 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
323 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
324 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
325 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
326 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak