Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
301 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
302 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
303 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
304 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
305 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
306 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
307 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
308 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
309 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
310 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
311 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
312 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
313 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
314 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
315 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
316 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
317 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
318 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
319 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
320 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
321 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
322 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
323 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
324 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
325 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
326 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak