Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
301 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
302 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
303 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
304 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
305 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
306 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
307 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
308 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
309 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
310 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
311 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
312 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
313 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
314 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
315 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
316 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
317 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
318 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
319 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
320 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
321 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
322 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
323 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
324 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
325 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
326 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie