Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
301 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
302 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
303 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
304 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
305 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
306 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
307 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
308 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
309 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
310 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
311 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
312 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
313 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
314 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
315 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
316 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
317 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
318 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
319 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
320 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
321 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
322 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
323 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
324 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
325 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
326 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak