Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
301 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
302 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
303 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
304 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
305 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
306 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
307 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
308 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
309 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
310 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
311 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
312 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
313 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
314 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
315 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
316 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
317 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
318 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
319 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
320 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
321 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
322 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
323 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
324 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
325 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
326 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak