Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
301 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
302 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
303 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
304 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
305 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
306 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
307 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
308 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
309 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
310 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
311 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
312 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
313 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
314 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
315 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
316 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
317 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
318 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
319 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
320 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
321 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
322 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
323 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
324 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
325 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
326 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak