Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowysortuj malejąco Dystans Pakiet Opłata
201 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
202 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
203 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
204 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
205 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
206 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
207 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
208 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
209 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
210 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
211 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
212 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
213 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
214 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
215 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
216 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
217 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
218 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
219 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
220 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
221 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
222 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
223 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
224 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
225 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
226 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
227 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
228 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
229 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
230 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
231 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
232 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
233 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
234 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
235 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
236 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
237 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
238 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
239 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
240 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
241 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
242 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
243 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
244 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
245 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
246 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
247 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
248 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
249 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
250 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
251 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
252 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
253 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
254 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
255 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
256 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
257 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
258 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
259 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
260 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
261 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
262 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
263 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
264 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
265 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
266 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
267 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
268 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
269 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
270 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
271 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
272 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
273 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
274 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
275 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
276 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
277 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
278 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
279 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
280 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
281 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
282 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
283 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
284 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
285 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
286 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
287 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
288 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
289 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
290 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
291 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
292 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
293 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
294 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
295 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
296 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
297 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
298 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
299 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
300 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie