Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystanssortuj malejąco Pakiet Opłata
201 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
202 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
203 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
204 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
205 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
206 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
207 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
208 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
209 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
210 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
211 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
212 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
213 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
214 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
215 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
216 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
217 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
218 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
219 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
220 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
221 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
222 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
223 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
224 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
225 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
226 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
227 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
228 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
229 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
230 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
231 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
232 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
233 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
234 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
235 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
236 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
237 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
238 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
239 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
240 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
241 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
242 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
243 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
244 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
245 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
246 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
247 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
248 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
249 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
250 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
251 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
252 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
253 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
254 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
255 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
256 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
257 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
258 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
259 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
260 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
261 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
262 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
263 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
264 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
265 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
266 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
267 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
268 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
269 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
270 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
271 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
272 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
273 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
274 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
275 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
276 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
277 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
278 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
279 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
280 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
281 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
282 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
283 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
284 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
285 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
286 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
287 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
288 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
289 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
290 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
291 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
292 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
293 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
294 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
295 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
296 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
297 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
298 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
299 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
300 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak