Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
201 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
202 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
203 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
204 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
205 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
206 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
207 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
208 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
209 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
210 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
211 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
212 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
213 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
214 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
215 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
216 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
217 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
218 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
219 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
220 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
221 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
222 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
223 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
224 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
225 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
226 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
227 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
228 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
229 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
230 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
231 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
232 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
233 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
234 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
235 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
236 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
237 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
238 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
239 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
240 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
241 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
242 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
243 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
244 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
245 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
246 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
247 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
248 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
249 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
250 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
251 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
252 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
253 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
254 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
255 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
256 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
257 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
258 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
259 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
260 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
261 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
262 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
263 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
264 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
265 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
266 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
267 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
268 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
269 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
270 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
271 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
272 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
273 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
274 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
275 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
276 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
277 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
278 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
279 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
280 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
281 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
282 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
283 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
284 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
285 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
286 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
287 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
288 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
289 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
290 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
291 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
292 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
293 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
294 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
295 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
296 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
297 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
298 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
299 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
300 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak