Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłatasortuj malejąco
101 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
102 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
103 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
104 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
105 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
106 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
107 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
108 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
109 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
110 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
111 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
112 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
113 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
114 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
115 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
116 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
117 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
118 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
119 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
120 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
121 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
122 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
123 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
124 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
125 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
126 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
127 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
128 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
129 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
130 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
131 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
132 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
133 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
134 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
135 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
136 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
137 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
138 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
139 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
140 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
141 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
142 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
143 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
144 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
145 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
146 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
147 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
148 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
149 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
150 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
151 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
152 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
153 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
154 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
155 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
156 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
157 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
158 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
159 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
160 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
161 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
162 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
163 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
164 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
165 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
166 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
167 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
168 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
169 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
170 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
171 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
172 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
173 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
174 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
175 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
176 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
177 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
178 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
179 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
180 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
181 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
182 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
183 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
184 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
185 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
186 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
187 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
188 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
189 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
190 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
191 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
192 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
193 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
194 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
195 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
196 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
197 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
198 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
199 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
200 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak