Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowysortuj malejąco Dystans Pakiet Opłata
101 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
102 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
103 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
104 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
105 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
106 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
107 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
108 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
109 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
110 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
111 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
112 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
113 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
114 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
115 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
116 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
117 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
118 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
119 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
120 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
121 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
122 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
123 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
124 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
125 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
126 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
127 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
128 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
129 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
130 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
131 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
132 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
133 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
134 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
135 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
136 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
137 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
138 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
139 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
140 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
141 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
142 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
143 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
144 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
145 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
146 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
147 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
148 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
149 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
150 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
151 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
152 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
153 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
154 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
155 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
156 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
157 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
158 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
159 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
160 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
161 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
162 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
163 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
164 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
165 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
166 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
167 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
168 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
169 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
170 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
171 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
172 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
173 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
174 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
175 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
176 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
177 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
178 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
179 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
180 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
181 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
182 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
183 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
184 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
185 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
186 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
187 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
188 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
189 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
190 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
191 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
192 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
193 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
194 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
195 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
196 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
197 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
198 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
199 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
200 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie