Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
101 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
102 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
103 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
104 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
105 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
106 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
107 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
108 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
109 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
110 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
111 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
112 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
113 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
114 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
115 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
116 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
117 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
118 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
119 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
120 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
121 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
122 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
123 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
124 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
125 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
126 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
127 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
128 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
129 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
130 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
131 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
132 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
133 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
134 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
135 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
136 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
137 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
138 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
139 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
140 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
141 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
142 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
143 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
144 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
145 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
146 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
147 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
148 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
149 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
150 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
151 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
152 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
153 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
154 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
155 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
156 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
157 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
158 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
159 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
160 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
161 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
162 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
163 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
164 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
165 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
166 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
167 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
168 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
169 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
170 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
171 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
172 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
173 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
174 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
175 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
176 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
177 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW SCYZORYK 25km podstawowy Tak
178 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
179 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
180 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Drukarnia Majorczyk 10km podstawowy Tak
181 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
182 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
183 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
184 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
185 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
186 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
187 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
188 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
189 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
190 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
191 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
192 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
193 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
194 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
195 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
196 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
197 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
198 Beata Kurzajczyk 1978 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km podstawowy Nie
199 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
200 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie