Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
101 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
102 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
103 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
104 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
105 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
106 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
107 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
108 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
109 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
110 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
111 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
112 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
113 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
114 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
115 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
116 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
117 Małgorzata Kobyłka 1967 KALISZ supermaraton kalisz 10km NW rozszerzony Tak
118 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
119 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
120 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
121 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
122 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
123 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
124 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
125 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
126 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
127 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
128 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
129 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
130 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
131 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
132 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
133 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
134 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
135 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
136 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
137 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
138 Beata Kurzajczyk 1978 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km podstawowy Nie
139 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
140 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
141 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
142 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
143 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
144 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
145 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
146 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
147 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
148 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
149 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
150 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
151 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
152 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
153 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
154 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
155 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
156 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
157 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
158 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
159 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
160 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
161 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
162 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
163 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
164 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
165 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
166 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
167 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
168 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
169 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
170 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW SCYZORYK 25km podstawowy Tak
171 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
172 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
173 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
174 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
175 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
176 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
177 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
178 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
179 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
180 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
181 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
182 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
183 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
184 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
185 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
186 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
187 Mariola Kopacz 1955 Poznań 10km NW podstawowy Tak
188 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
189 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
190 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
191 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
192 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
193 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
194 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
195 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
196 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
197 Mirosław Kopacz 1955 Poznań 50km podstawowy Tak
198 Barbara Jankowska 1975 Poznań 50km podstawowy Tak
199 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
200 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak