Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
101 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
102 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
103 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
104 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
105 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
106 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
107 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
108 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
109 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
110 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
111 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
112 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
113 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
114 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
115 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
116 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
117 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
118 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
119 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
120 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
121 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
122 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
123 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
124 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
125 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
126 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
127 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
128 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
129 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
130 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
131 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
132 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
133 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
134 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
135 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
136 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
137 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
138 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
139 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
140 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
141 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
142 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
143 Barbara Jankowska 1975 Poznań 50km podstawowy Tak
144 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
145 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
146 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
147 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
148 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
149 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
150 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
151 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
152 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
153 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
154 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
155 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
156 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
157 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
158 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
159 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
160 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
161 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
162 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
163 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
164 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
165 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
166 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
167 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
168 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
169 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
170 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Drukarnia Majorczyk 10km podstawowy Tak
171 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
172 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
173 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
174 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
175 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
176 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
177 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
178 Edyta Kubacka 1977 Gniezno 10km podstawowy Tak
179 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
180 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
181 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
182 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
183 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
184 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
185 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
186 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
187 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
188 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
189 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
190 Beata Kurzajczyk 1978 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km podstawowy Nie
191 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
192 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
193 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
194 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
195 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
196 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
197 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
198 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
199 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
200 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak