Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłatasortuj rosnąco
1 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
2 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
3 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
4 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
5 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
6 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
7 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
8 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
9 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
10 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
11 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
12 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
13 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
14 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
15 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
16 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
17 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
18 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
19 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
20 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
21 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
22 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
23 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
24 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
25 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
26 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
27 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
28 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
29 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
30 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
31 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
32 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
33 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
34 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
35 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
36 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
37 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
38 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
39 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
40 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
41 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
42 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
43 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
44 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
45 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
46 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
47 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
48 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
49 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
50 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
51 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
52 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
53 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
54 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
55 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
56 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
57 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
58 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
59 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
60 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
61 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
62 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
63 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
64 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
65 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
66 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
67 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
68 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
69 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
70 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
71 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
72 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
73 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
74 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
75 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
76 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
77 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
78 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
79 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
80 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
81 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
82 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
83 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
84 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
85 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
86 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
87 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
88 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
89 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
90 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
91 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
92 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
93 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
94 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
95 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
96 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
97 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
98 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
99 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
100 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak