Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłatasortuj malejąco
201 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
202 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
203 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
204 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
205 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
206 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
207 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
208 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
209 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
210 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
211 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
212 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
213 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
214 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
215 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
216 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
217 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
218 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
219 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
220 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
221 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
222 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
223 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
224 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
225 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
226 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
227 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
228 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
229 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
230 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
231 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
232 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
233 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
234 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
235 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
236 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
237 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
238 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
239 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
240 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
241 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
242 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
243 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
244 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
245 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
246 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
247 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
248 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
249 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
250 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
251 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
252 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
253 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
254 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
255 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
256 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
257 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
258 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
259 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
260 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
261 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
262 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
263 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
264 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
265 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
266 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
267 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
268 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
269 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
270 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
271 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
272 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
273 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
274 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
275 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
276 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
277 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
278 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
279 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
280 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
281 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
282 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
283 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
284 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
285 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
286 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
287 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
288 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
289 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
290 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
291 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
292 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
293 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
294 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
295 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
296 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
297 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
298 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
299 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
300 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak