Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłatasortuj malejąco
1 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
2 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
3 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
4 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
5 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
6 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
7 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
8 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
9 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
10 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
11 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
12 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
13 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
14 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
15 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
16 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
17 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
18 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
19 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
20 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
21 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
22 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
23 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
24 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
25 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
26 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
27 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
28 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
29 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
30 Beata Kurzajczyk 1978 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km podstawowy Nie
31 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
32 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
33 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
34 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
35 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
36 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
37 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
38 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
39 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
40 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
41 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
42 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
43 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
44 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
45 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
46 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
47 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
48 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
49 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
50 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
51 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
52 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
53 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
54 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
55 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
56 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
57 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
58 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
59 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
60 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
61 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
62 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
63 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
64 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
65 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
66 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
67 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
68 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
69 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
70 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
71 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
72 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
73 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
74 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
75 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
76 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
77 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
78 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
79 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
80 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
81 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
82 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
83 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
84 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
85 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
86 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
87 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
88 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
89 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
90 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
91 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
92 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
93 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
94 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
95 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
96 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
97 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
98 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
99 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
100 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak