Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowysortuj malejąco Dystans Pakiet Opłata
301 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
302 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
303 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
304 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
305 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
306 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
307 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
308 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
309 Barbara Jankowska 1975 Poznań 50km podstawowy Tak
310 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
311 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
312 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
313 Edyta Kubacka 1977 Gniezno 10km podstawowy Tak
314 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
315 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
316 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
317 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
318 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
319 Beata Kurzajczyk 1978 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km podstawowy Nie
320 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
321 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
322 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
323 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
324 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
325 Mirosław Kopacz 1955 Poznań 50km podstawowy Tak
326 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak