Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowysortuj malejąco Dystans Pakiet Opłata
201 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
202 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
203 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
204 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
205 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
206 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
207 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
208 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
209 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
210 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
211 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
212 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
213 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
214 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
215 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
216 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
217 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
218 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
219 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
220 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
221 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
222 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
223 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
224 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
225 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
226 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
227 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
228 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
229 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
230 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
231 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
232 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
233 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
234 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
235 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
236 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
237 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
238 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
239 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
240 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
241 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
242 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
243 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
244 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
245 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
246 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
247 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
248 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
249 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
250 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
251 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
252 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
253 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
254 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
255 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
256 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
257 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
258 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
259 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
260 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
261 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
262 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
263 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
264 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
265 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
266 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
267 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
268 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
269 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
270 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
271 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
272 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
273 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
274 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
275 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
276 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
277 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
278 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
279 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
280 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
281 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
282 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
283 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
284 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
285 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
286 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
287 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
288 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
289 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
290 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
291 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
292 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
293 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
294 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
295 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
296 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
297 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
298 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
299 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
300 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak