Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowysortuj malejąco Dystans Pakiet Opłata
101 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
102 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
103 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
104 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
105 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
106 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
107 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
108 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
109 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
110 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
111 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
112 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
113 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
114 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
115 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
116 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
117 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
118 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
119 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
120 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
121 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
122 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
123 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
124 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
125 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
126 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
127 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
128 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
129 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
130 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
131 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
132 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
133 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
134 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
135 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
136 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
137 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
138 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
139 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
140 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
141 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
142 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
143 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
144 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
145 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
146 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
147 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
148 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
149 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
150 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
151 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
152 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
153 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
154 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
155 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
156 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
157 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
158 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
159 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
160 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
161 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
162 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
163 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
164 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
165 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
166 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
167 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
168 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
169 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
170 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
171 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
172 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
173 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
174 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
175 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
176 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
177 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
178 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
179 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
180 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
181 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
182 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
183 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
184 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
185 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
186 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
187 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
188 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
189 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
190 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
191 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
192 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
193 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
194 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
195 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
196 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
197 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
198 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
199 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
200 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak