Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowysortuj malejąco Dystans Pakiet Opłata
1 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
2 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
3 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
4 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
5 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
6 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
7 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
8 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW SCYZORYK 25km podstawowy Tak
9 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
10 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
11 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
12 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
13 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
14 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
15 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
16 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Drukarnia Majorczyk 10km podstawowy Tak
17 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
18 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
19 Mariola Kopacz 1955 Poznań 10km NW podstawowy Tak
20 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
21 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
22 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
23 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
24 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
25 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
26 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
27 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
28 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
29 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
30 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
31 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
32 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
33 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
34 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
35 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
36 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
37 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
38 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
39 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
40 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
41 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
42 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
43 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
44 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
45 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
46 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
47 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
48 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
49 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
50 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
51 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
52 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
53 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
54 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
55 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
56 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
57 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
58 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
59 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
60 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
61 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
62 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
63 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
64 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
65 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
66 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
67 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
68 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
69 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
70 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
71 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
72 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
73 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
74 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
75 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
76 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
77 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
78 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
79 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
80 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
81 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
82 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
83 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
84 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
85 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
86 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
87 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
88 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
89 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
90 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
91 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
92 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
93 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
94 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
95 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
96 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
97 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
98 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
99 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
100 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie