Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakietsortuj rosnąco Opłata
1 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
2 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
3 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
4 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
5 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
6 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
7 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
8 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
9 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
10 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
11 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
12 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
13 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
14 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
15 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
16 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
17 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
18 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
19 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
20 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
21 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
22 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
23 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
24 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
25 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
26 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
27 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
28 Małgorzata Kobyłka 1967 KALISZ supermaraton kalisz 10km NW rozszerzony Tak
29 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
30 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
31 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
32 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
33 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
34 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
35 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
36 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
37 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
38 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
39 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
40 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
41 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
42 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
43 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
44 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
45 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
46 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
47 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
48 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
49 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
50 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
51 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
52 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
53 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
54 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
55 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
56 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
57 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
58 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
59 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
60 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
61 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
62 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
63 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
64 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
65 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
66 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
67 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
68 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
69 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
70 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
71 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
72 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
73 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
74 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
75 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
76 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
77 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
78 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
79 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
80 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
81 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
82 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
83 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
84 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
85 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
86 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
87 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
88 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
89 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
90 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
91 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
92 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
93 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
94 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
95 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
96 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
97 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
98 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
99 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
100 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie