Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakietsortuj malejąco Opłata
301 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
302 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
303 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
304 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
305 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
306 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
307 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
308 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
309 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
310 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
311 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
312 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
313 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
314 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
315 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
316 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
317 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
318 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
319 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
320 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
321 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
322 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
323 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
324 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
325 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
326 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak