Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakietsortuj malejąco Opłata
201 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
202 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
203 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
204 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
205 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
206 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
207 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
208 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
209 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
210 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
211 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
212 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
213 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
214 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
215 Mirosław Kopacz 1955 Poznań 50km podstawowy Tak
216 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
217 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
218 Barbara Jankowska 1975 Poznań 50km podstawowy Tak
219 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
220 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
221 Edyta Kubacka 1977 Gniezno 10km podstawowy Tak
222 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
223 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
224 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
225 Beata Kurzajczyk 1978 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km podstawowy Nie
226 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
227 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
228 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
229 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
230 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
231 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
232 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
233 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
234 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
235 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
236 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
237 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
238 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
239 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
240 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
241 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
242 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
243 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
244 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
245 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
246 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
247 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
248 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
249 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
250 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
251 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
252 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
253 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
254 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
255 Małgorzata Kobyłka 1967 KALISZ supermaraton kalisz 10km NW rozszerzony Tak
256 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
257 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
258 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
259 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
260 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
261 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
262 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
263 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
264 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
265 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
266 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
267 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
268 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
269 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
270 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
271 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
272 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
273 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
274 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
275 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
276 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
277 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
278 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
279 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
280 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
281 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
282 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
283 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
284 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
285 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
286 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
287 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
288 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
289 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
290 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
291 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
292 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
293 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
294 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
295 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
296 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
297 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
298 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
299 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
300 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak