Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakietsortuj malejąco Opłata
101 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
102 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
103 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
104 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
105 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
106 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
107 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
108 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
109 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
110 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
111 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
112 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
113 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
114 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
115 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
116 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
117 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
118 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
119 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
120 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
121 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
122 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
123 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
124 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
125 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
126 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
127 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
128 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
129 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
130 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
131 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
132 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
133 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
134 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
135 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
136 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
137 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
138 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
139 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
140 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
141 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
142 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
143 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
144 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
145 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
146 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
147 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
148 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
149 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
150 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
151 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
152 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
153 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
154 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
155 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
156 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
157 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
158 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
159 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
160 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
161 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
162 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
163 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
164 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
165 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
166 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
167 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
168 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
169 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
170 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
171 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
172 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
173 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
174 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
175 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
176 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
177 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
178 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
179 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
180 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
181 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
182 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
183 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
184 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
185 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
186 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
187 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
188 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
189 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
190 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
191 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
192 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
193 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
194 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
195 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
196 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
197 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
198 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
199 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
200 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak