Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakietsortuj malejąco Opłata
1 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
2 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
3 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
4 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW SCYZORYK 25km podstawowy Tak
5 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
6 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
7 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
8 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
9 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
10 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
11 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Drukarnia Majorczyk 10km podstawowy Tak
12 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
13 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
14 Mariola Kopacz 1955 Poznań 10km NW podstawowy Tak
15 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
16 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
17 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
18 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
19 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
20 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
21 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
22 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
23 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
24 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
25 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
26 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
27 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
28 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
29 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
30 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
31 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
32 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
33 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
34 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
35 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
36 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
37 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
38 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
39 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
40 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
41 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
42 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
43 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
44 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
45 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
46 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
47 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
48 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
49 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
50 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
51 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
52 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
53 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
54 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
55 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
56 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
57 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
58 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
59 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
60 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
61 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
62 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
63 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
64 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
65 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
66 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
67 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
68 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
69 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
70 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
71 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
72 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
73 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
74 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
75 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
76 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
77 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
78 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
79 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
80 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
81 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
82 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
83 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
84 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
85 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
86 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
87 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
88 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
89 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
90 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
91 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
92 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
93 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
94 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
95 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
96 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
97 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
98 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
99 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
100 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie