Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystanssortuj rosnąco Pakiet Opłata
1 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
2 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
3 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
4 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
5 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
6 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
7 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
8 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
9 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
10 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
11 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
12 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
13 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
14 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
15 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
16 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
17 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
18 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
19 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
20 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
21 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
22 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
23 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
24 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
25 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
26 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
27 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
28 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
29 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
30 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
31 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
32 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
33 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
34 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
35 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
36 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
37 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
38 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
39 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
40 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
41 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
42 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
43 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
44 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
45 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
46 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
47 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
48 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
49 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
50 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
51 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
52 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
53 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
54 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
55 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
56 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
57 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
58 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
59 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
60 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
61 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
62 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
63 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
64 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
65 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
66 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
67 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
68 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
69 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
70 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
71 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
72 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
73 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
74 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
75 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
76 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
77 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
78 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
79 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
80 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
81 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
82 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
83 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
84 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
85 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
86 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
87 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
88 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
89 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
90 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
91 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
92 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
93 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
94 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
95 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
96 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
97 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
98 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
99 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
100 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak