Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystanssortuj malejąco Pakiet Opłata
101 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
102 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
103 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
104 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
105 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
106 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
107 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
108 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
109 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
110 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
111 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
112 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
113 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
114 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
115 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
116 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
117 Edyta Kubacka 1977 Gniezno 10km podstawowy Tak
118 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
119 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
120 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
121 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
122 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
123 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
124 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
125 Mariola Kopacz 1955 Poznań 10km NW podstawowy Tak
126 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
127 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
128 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
129 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
130 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
131 Małgorzata Kobyłka 1967 KALISZ supermaraton kalisz 10km NW rozszerzony Tak
132 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
133 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
134 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
135 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
136 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
137 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
138 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
139 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
140 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
141 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
142 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
143 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
144 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
145 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
146 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
147 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
148 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
149 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
150 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
151 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
152 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
153 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
154 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW SCYZORYK 25km podstawowy Tak
155 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
156 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
157 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
158 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
159 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
160 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
161 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
162 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
163 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
164 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
165 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
166 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
167 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
168 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
169 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
170 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
171 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
172 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
173 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
174 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
175 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
176 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
177 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
178 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
179 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
180 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
181 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
182 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
183 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
184 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
185 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
186 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
187 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
188 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
189 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
190 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
191 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
192 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
193 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
194 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
195 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
196 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
197 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
198 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
199 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
200 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak