Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystanssortuj malejąco Pakiet Opłata
1 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
2 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
3 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
4 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
5 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
6 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Drukarnia Majorczyk 10km podstawowy Tak
7 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
8 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
9 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
10 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
11 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
12 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
13 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
14 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
15 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
16 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
17 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
18 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
19 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
20 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
21 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
22 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
23 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
24 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
25 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
26 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
27 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
28 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
29 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
30 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
31 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
32 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
33 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
34 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
35 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
36 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
37 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
38 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
39 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
40 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
41 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
42 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
43 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
44 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
45 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
46 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
47 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
48 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
49 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
50 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
51 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
52 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
53 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
54 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
55 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
56 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
57 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
58 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
59 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
60 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
61 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
62 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
63 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
64 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
65 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
66 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
67 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
68 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
69 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
70 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
71 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
72 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
73 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
74 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
75 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
76 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
77 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
78 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
79 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
80 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
81 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
82 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
83 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
84 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
85 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
86 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
87 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
88 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
89 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
90 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
91 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
92 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
93 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
94 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
95 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
96 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
97 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
98 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
99 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
100 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie