Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
201 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
202 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
203 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
204 Edyta Kubacka 1977 Gniezno 10km podstawowy Tak
205 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
206 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
207 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
208 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
209 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
210 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
211 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
212 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
213 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
214 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
215 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
216 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
217 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
218 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
219 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
220 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
221 Mariola Kopacz 1955 Poznań 10km NW podstawowy Tak
222 Mirosław Kopacz 1955 Poznań 50km podstawowy Tak
223 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
224 Małgorzata Kobyłka 1967 KALISZ supermaraton kalisz 10km NW rozszerzony Tak
225 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
226 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
227 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
228 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
229 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
230 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
231 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
232 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
233 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
234 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
235 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
236 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
237 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
238 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
239 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
240 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
241 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
242 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
243 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
244 Barbara Jankowska 1975 Poznań 50km podstawowy Tak
245 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
246 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
247 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
248 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
249 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
250 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
251 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
252 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
253 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
254 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
255 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
256 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
257 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
258 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
259 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
260 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
261 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
262 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
263 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
264 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
265 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
266 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
267 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
268 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
269 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
270 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
271 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
272 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
273 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
274 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
275 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
276 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
277 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
278 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
279 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
280 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
281 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
282 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
283 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
284 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
285 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
286 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
287 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
288 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
289 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
290 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
291 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
292 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
293 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
294 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
295 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
296 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
297 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
298 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
299 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
300 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak