Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
2 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
3 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
4 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
5 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
6 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
7 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
8 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
9 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
10 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
11 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
12 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
13 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
14 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
15 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
16 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
17 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
18 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
19 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
20 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
21 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
22 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
23 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
24 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
25 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
26 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
27 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
28 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
29 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
30 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
31 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
32 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
33 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
34 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
35 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
36 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
37 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
38 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
39 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
40 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
41 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
42 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
43 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
44 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
45 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
46 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
47 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
48 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
49 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
50 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
51 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
52 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
53 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
54 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
55 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
56 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
57 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
58 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
59 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
60 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
61 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
62 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
63 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
64 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
65 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
66 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
67 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
68 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
69 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
70 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
71 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
72 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
73 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
74 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
75 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
76 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
77 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
78 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
79 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
80 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
81 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
82 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
83 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
84 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
85 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
86 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
87 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
88 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
89 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
90 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
91 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
92 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
93 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
94 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
95 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
96 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
97 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
98 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
99 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
100 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak