Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
2 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
3 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
4 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
5 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
6 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
7 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
8 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
9 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
10 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
11 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
12 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
13 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
14 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
15 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
16 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
17 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
18 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
19 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
20 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
21 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
22 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
23 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
24 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
25 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
26 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
27 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
28 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
29 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
30 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
31 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
32 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
33 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
34 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
35 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
36 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
37 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
38 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
39 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
40 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
41 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
42 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
43 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
44 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
45 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
46 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
47 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
48 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
49 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
50 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
51 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
52 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
53 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
54 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
55 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
56 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
57 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
58 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
59 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
60 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
61 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
62 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
63 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
64 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
65 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
66 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
67 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
68 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
69 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
70 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
71 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
72 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
73 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
74 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
75 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
76 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
77 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
78 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
79 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
80 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
81 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
82 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
83 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
84 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
85 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
86 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
87 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
88 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
89 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
90 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
91 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
92 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
93 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
94 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
95 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
96 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
97 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
98 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
99 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
100 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak