Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
201 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
202 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
203 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
204 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
205 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
206 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
207 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
208 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
209 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
210 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
211 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
212 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
213 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
214 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
215 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
216 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
217 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
218 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
219 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
220 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
221 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
222 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
223 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
224 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
225 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
226 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
227 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
228 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
229 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
230 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
231 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
232 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
233 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
234 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
235 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
236 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
237 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
238 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
239 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
240 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
241 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
242 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
243 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
244 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
245 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
246 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
247 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
248 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
249 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
250 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
251 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
252 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
253 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
254 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
255 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
256 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
257 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
258 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
259 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
260 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
261 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
262 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
263 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
264 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
265 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
266 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
267 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
268 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
269 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
270 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
271 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
272 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
273 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
274 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
275 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
276 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
277 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
278 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
279 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
280 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
281 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
282 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
283 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
284 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
285 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
286 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
287 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
288 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
289 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
290 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
291 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
292 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
293 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
294 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
295 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
296 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
297 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
298 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
299 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
300 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak