Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
2 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
3 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
4 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
5 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
6 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
7 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
8 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
9 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
10 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
11 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
12 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
13 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
14 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
15 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
16 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
17 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
18 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
19 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
20 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
21 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
22 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
23 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
24 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
25 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
26 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
27 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
28 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
29 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
30 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
31 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
32 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
33 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
34 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
35 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
36 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
37 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
38 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
39 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
40 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
41 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Drukarnia Majorczyk 10km podstawowy Tak
42 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
43 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
44 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
45 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
46 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
47 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
48 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
49 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
50 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
51 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
52 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
53 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
54 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
55 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
56 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
57 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
58 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
59 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
60 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
61 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
62 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
63 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
64 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
65 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
66 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
67 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
68 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
69 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
70 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
71 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
72 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
73 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
74 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
75 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
76 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
77 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
78 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
79 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
80 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
81 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
82 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
83 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
84 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
85 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
86 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
87 Edyta Kubacka 1977 Gniezno 10km podstawowy Tak
88 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
89 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
90 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
91 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
92 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
93 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
94 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
95 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
96 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
97 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
98 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
99 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
100 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak