Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
2 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
3 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
4 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
5 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
6 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
7 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
8 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
9 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
10 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
11 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
12 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
13 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
14 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
15 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
16 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
17 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
18 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
19 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
20 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
21 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
22 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
23 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
24 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
25 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
26 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
27 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
28 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
29 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
30 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
31 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
32 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
33 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
34 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
35 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
36 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
37 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
38 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
39 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
40 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
41 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
42 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
43 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
44 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
45 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
46 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
47 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
48 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
49 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
50 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
51 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
52 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
53 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
54 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
55 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
56 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
57 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
58 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
59 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
60 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
61 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
62 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
63 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
64 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
65 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
66 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
67 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
68 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
69 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
70 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
71 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
72 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
73 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
74 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
75 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
76 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
77 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
78 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
79 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
80 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
81 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
82 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
83 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
84 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
85 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
86 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
87 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
88 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
89 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
90 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
91 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
92 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
93 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
94 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
95 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
96 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
97 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
98 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
99 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
100 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak