Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
201 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
202 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
203 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
204 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
205 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
206 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
207 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
208 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
209 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
210 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
211 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
212 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
213 Małgorzata Kobyłka 1967 KALISZ supermaraton kalisz 10km NW rozszerzony Tak
214 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
215 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
216 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
217 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
218 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
219 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
220 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
221 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
222 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
223 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
224 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
225 Mirosław Kopacz 1955 Poznań 50km podstawowy Tak
226 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
227 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
228 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
229 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
230 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
231 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
232 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
233 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
234 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
235 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
236 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
237 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
238 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
239 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
240 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
241 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
242 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
243 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
244 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
245 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
246 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
247 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
248 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
249 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
250 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
251 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
252 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
253 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
254 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
255 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
256 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
257 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
258 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
259 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
260 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
261 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
262 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
263 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
264 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
265 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
266 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
267 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
268 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
269 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
270 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
271 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
272 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
273 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
274 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
275 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
276 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
277 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
278 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
279 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
280 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
281 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
282 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
283 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
284 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
285 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
286 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
287 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
288 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
289 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
290 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
291 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
292 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
293 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
294 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
295 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
296 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
297 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
298 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
299 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
300 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak