Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
101 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
102 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
103 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
104 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
105 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
106 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
107 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
108 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
109 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
110 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
111 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
112 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
113 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
114 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
115 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
116 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
117 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
118 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
119 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
120 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
121 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
122 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
123 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
124 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
125 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
126 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
127 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
128 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
129 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
130 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
131 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
132 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
133 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
134 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
135 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
136 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
137 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
138 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
139 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
140 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
141 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
142 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
143 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
144 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
145 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
146 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
147 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
148 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
149 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
150 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
151 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
152 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
153 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
154 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
155 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
156 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
157 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
158 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
159 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
160 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
161 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
162 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
163 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
164 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
165 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
166 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
167 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
168 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
169 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
170 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
171 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
172 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
173 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
174 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
175 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
176 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
177 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
178 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
179 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
180 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
181 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
182 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
183 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
184 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
185 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
186 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
187 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
188 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
189 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
190 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
191 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
192 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
193 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
194 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
195 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
196 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
197 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
198 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
199 Mariola Kopacz 1955 Poznań 10km NW podstawowy Tak
200 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak