Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
2 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
3 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
4 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
5 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
6 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
7 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
8 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
9 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
10 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
11 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
12 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
13 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
14 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
15 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
16 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
17 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
18 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
19 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
20 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
21 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
22 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
23 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
24 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
25 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
26 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
27 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
28 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
29 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
30 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
31 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
32 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
33 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
34 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
35 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
36 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
37 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
38 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
39 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
40 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
41 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
42 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
43 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
44 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
45 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
46 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
47 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
48 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
49 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
50 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
51 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
52 Barbara Jankowska 1975 Poznań 50km podstawowy Tak
53 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
54 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
55 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
56 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
57 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
58 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
59 Beata Kurzajczyk 1978 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km podstawowy Nie
60 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
61 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
62 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
63 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
64 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
65 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
66 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
67 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
68 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
69 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
70 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
71 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Drukarnia Majorczyk 10km podstawowy Tak
72 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
73 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
74 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
75 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
76 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
77 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
78 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
79 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
80 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
81 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
82 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
83 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
84 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
85 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
86 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
87 Edyta Kubacka 1977 Gniezno 10km podstawowy Tak
88 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
89 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
90 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
91 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
92 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
93 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
94 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
95 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
96 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
97 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
98 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW SCYZORYK 25km podstawowy Tak
99 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
100 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie