Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
2 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
3 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
4 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
5 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
6 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
7 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
8 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
9 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
10 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
11 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
12 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
13 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
14 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
15 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
16 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
17 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
18 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
19 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
20 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
21 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
22 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
23 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
24 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
25 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
26 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
27 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
28 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
29 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
30 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
31 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
32 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
33 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
34 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
35 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
36 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
37 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
38 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
39 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
40 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
41 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
42 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
43 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
44 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
45 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
46 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
47 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
48 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
49 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
50 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
51 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
52 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
53 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
54 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
55 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
56 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
57 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
58 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
59 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
60 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
61 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
62 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
63 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
64 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
65 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
66 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
67 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
68 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
69 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
70 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
71 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
72 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
73 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
74 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
75 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
76 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
77 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
78 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
79 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
80 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
81 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
82 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
83 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
84 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
85 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
86 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
87 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
88 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
89 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
90 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
91 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
92 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
93 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
94 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
95 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
96 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
97 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
98 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
99 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
100 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak