Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
301 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
302 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
303 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
304 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
305 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
306 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
307 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
308 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
309 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
310 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
311 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
312 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
313 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
314 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
315 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
316 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
317 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
318 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
319 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
320 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
321 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
322 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
323 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
324 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
325 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
326 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak