Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
201 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
202 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
203 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
204 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
205 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
206 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
207 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
208 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
209 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
210 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
211 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
212 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
213 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
214 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
215 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
216 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
217 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
218 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
219 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
220 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
221 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
222 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
223 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
224 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
225 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
226 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
227 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
228 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
229 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
230 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
231 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
232 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
233 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
234 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
235 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
236 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
237 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
238 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
239 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
240 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
241 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
242 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
243 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
244 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
245 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
246 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
247 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
248 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
249 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
250 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
251 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
252 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
253 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
254 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
255 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
256 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
257 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
258 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
259 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
260 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
261 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
262 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
263 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
264 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
265 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
266 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
267 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
268 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
269 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
270 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
271 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
272 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
273 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
274 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
275 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
276 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
277 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
278 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
279 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
280 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
281 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
282 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
283 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
284 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
285 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
286 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
287 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
288 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
289 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
290 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
291 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
292 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
293 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
294 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
295 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
296 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
297 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
298 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
299 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
300 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak