Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
2 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
3 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
4 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
5 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
6 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
7 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
8 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
9 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
10 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
11 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
12 Mirosław Kopacz 1955 Poznań 50km podstawowy Tak
13 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
14 Mariola Kopacz 1955 Poznań 10km NW podstawowy Tak
15 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
16 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
17 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
18 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
19 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
20 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
21 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
22 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
23 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
24 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
25 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
26 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
27 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
28 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
29 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
30 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
31 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
32 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
33 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
34 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
35 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
36 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
37 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
38 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
39 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
40 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
41 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
42 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
43 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
44 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
45 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
46 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
47 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
48 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
49 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
50 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
51 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
52 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
53 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
54 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
55 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
56 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
57 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
58 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
59 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
60 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
61 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
62 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
63 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
64 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
65 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
66 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
67 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
68 Małgorzata Kobyłka 1967 KALISZ supermaraton kalisz 10km NW rozszerzony Tak
69 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
70 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
71 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
72 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
73 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
74 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
75 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
76 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
77 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
78 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
79 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
80 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
81 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
82 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
83 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
84 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
85 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
86 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
87 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
88 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
89 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW SCYZORYK 25km podstawowy Tak
90 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
91 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
92 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
93 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
94 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
95 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
96 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
97 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
98 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
99 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
100 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak