Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
2 Adam Tralewski 1984 Piaseczno Przyjedź na wakacje do Rogowa 10km rozszerzony Tak
3 Jacek Szymański 1967 Skórka Pozytywni biegacze 50km NW podstawowy Tak
4 Paweł Żyła 1963 Włosań Fundacja Vena - Sport 10km rozszerzony Tak
5 Emilia Szczepanska 1990 Skarżysko -Kamienna Akademia Holistyczna/Janusze Buegania 10km podstawowy Tak
6 Roman Stradomski 1972 Gdańsk Literatura Inspiruje 50km podstawowy Tak
7 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
8 piotr malak 1983 Mogilno Sm Agro 10km rozszerzony Tak
9 Beata Maciejewska 1986 Konin ByledoprzoduQ 50km podstawowy Tak
10 Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 50km podstawowy Nie
11 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
12 Artur Kujawiński 1976 Poznań KB MANIAC POZNAŃ / MANIAC TEAM 50km podstawowy Tak
13 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
14 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
15 Daniel Utrajczak 1977 Poznań 100 Marathon Club 25km rozszerzony Tak
16 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń Nestle Toruń 50km rozszerzony Tak
17 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski 25km podstawowy Tak
18 Radosław Wypych 1969 Warszawa maratonczyk.pl 10km NW podstawowy Tak
19 Magdalena Siepietowska 1972 Warszawa Praga Północ Rządzi 10km NW podstawowy Tak
20 Sergii Okseniuk 1980 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
21 Oksana Okseniuk 1988 Luck MK LUCHESK 10km rozszerzony Tak
22 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
23 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
24 Michał Paś 1977 Wymysłowo Charty Szelejewie 50km rozszerzony Tak
25 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo Charty Szelejewie 25km rozszerzony Tak
26 Przemo Manuszak 1983 Kleczew Sekcja Biegowa OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
27 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
28 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
29 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie
30 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
31 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
32 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
33 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
34 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
35 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
36 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
37 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
38 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
39 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
40 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
41 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
42 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
43 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
44 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
45 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
46 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
47 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
48 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
49 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
50 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
51 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
52 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
53 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
54 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
55 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
56 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
57 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
58 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
59 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
60 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
61 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
62 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
63 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
64 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
65 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
66 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
67 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
68 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
69 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
70 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
71 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
72 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
73 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
74 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
75 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
76 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
77 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
78 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
79 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
80 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
81 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
82 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
83 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
84 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
85 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
86 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
87 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
88 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
89 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
90 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
91 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
92 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
93 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
94 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
95 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
96 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
97 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
98 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
99 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
100 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak