Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
201 GRZEGORZ MALICKI 1970 NOWY KAZANÓW SCYZORYK 25km podstawowy Tak
202 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
203 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
204 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Nie
205 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF 10km NW podstawowy Tak
206 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
207 Władek Lewandowski 1954 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo 10km podstawowy Tak
208 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team 10km rozszerzony Nie
209 Magdalena Mazurkiewicz 1987 Skarżysko-Kamienna Janusze biegania 25km rozszerzony Tak
210 Patrycja Nagalska 1990 Łódź Łks Łódź 10km rozszerzony Nie
211 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
212 EWA ZACHARENKO 1983 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
213 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse 25km podstawowy Tak
214 HANNA ZACHARENKO 2004 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse 10km podstawowy Tak
215 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
216 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
217 Mariusz Kurzajczyk 1965 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km rozszerzony Nie
218 Beata Kurzajczyk 1978 Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk 50km podstawowy Nie
219 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
220 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN 10km podstawowy Tak
221 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
222 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
223 Piotr Siepietowski 1969 Warszawa LS AIRPORT RUN WARSZAWA 50km podstawowy Tak
224 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km rozszerzony Tak
225 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytniki Duchowne ALTO GNIEZNO 10km podstawowy Tak
226 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Drukarnia Majorczyk 10km podstawowy Tak
227 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
228 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM 10km podstawowy Tak
229 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
230 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
231 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team 50km rozszerzony Tak
232 Danka Orłowska 1962 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
233 Kazik Orłowski 1958 Tczew GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
234 Gabryś Orłowski 1988 Łódź GABRYŚ TEAM 10km NW podstawowy Tak
235 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek 50km NW podstawowy Nie
236 Łukasz Walczak 1985 Konin Byle do przoduQ 50km podstawowy Tak
237 Sebastian Włodarczyk 1985 GNIEZNO Night Runner Gniezno 25km podstawowy Tak
238 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin 50km podstawowy Nie
239 Jolanta Witczak 1966 LUSOWO Tarnowo Podgórne Poziom Bliżej 50km podstawowy Tak
240 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno 10km podstawowy Tak
241 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
242 Anna Wiza 1982 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
243 Adam Mucha 1970 Borówiec Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
244 Tomasz Wiza 1978 Swarzędz Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
245 Dawid Zdanowski 1991 Poznań Biegające Krejzole 50km podstawowy Tak
246 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
247 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole 25km podstawowy Tak
248 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
249 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
250 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
251 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa 25km podstawowy Tak
252 Michał Łubian 1975 Garwolin BlueSoft 50km NW podstawowy Tak
253 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
254 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 MCP 50km podstawowy Tak
255 Piotr Prus 1970 Sławoszewek Biegacze Kleczew 25km podstawowy Tak
256 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew sekcja biegowa 10km rozszerzony Nie
257 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 25km podstawowy Tak
258 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Tak
259 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel 10km NW podstawowy Nie
260 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega 25km podstawowy Nie
261 Józef Zdunek 1964 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 50km rozszerzony Tak
262 Przemysł Torłop 1966 Gdańsk Grupa Trojmiasto 50km podstawowy Nie
263 Franciszek Stronski 1961 Krakow Hutnik Krakow 50km rozszerzony Tak
264 Paweł Szwec 1980 Toruń RCR Top Cross maraton Toruń 50km rozszerzony Nie
265 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
266 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
267 Bogdan Makowski 1957 Płock Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
268 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
269 Jacek Rudy 1980 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
270 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
271 Andrzej Zawadzki 1983 Wrocław biegajznami.pl 50km podstawowy Tak
272 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
273 Małgorzata Sobańska 1969 Kórnik Time2Run 10km rozszerzony Tak
274 Wanda Panfil 1959 Tomaszów Mazowiecki TEAM Wanda Panfil 10km rozszerzony Tak
275 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 25km rozszerzony Tak
276 Dariusz Wieczorek 1969 LEGIONOWO KB PWK Legionowo 10km rozszerzony Tak
277 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
278 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
279 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Kociewiak Tczew 50km rozszerzony Nie
280 Zbigniew Mamla 1970 Warszawa Biegiem na Kawę 50km podstawowy Nie
281 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
282 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
283 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team/Azyl Biegacza Sklep z Pasją 10km podstawowy Nie
284 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
285 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
286 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
287 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
288 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
289 Leszek Kosiorowski 1970 Jelenia Góra Team Bieg Piastów 50km podstawowy Tak
290 Agata Matejczuk 1981 Parzęczew Ultratrack Team/Attiq Team 50km podstawowy Nie
291 Hubert Suchy 1990 Gniezno FIRMA USŁUGOWA HUBERT SUCHY 10km podstawowy Tak
292 Jacek Ulowski 1968 Łódź ClickLease Team 50km podstawowy Nie
293 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
294 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
295 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
296 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo ELEKTROREM JANIKOWO 25km podstawowy Tak
297 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
298 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
299 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
300 Michał Pałka 1979 Barcin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Nie