Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
101 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
102 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
103 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
104 Katarzyna Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
105 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
106 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Nie
107 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
108 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
109 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
110 Mateusz Świderski 1990 Trzemeszno No Excuses Team 50km rozszerzony Tak
111 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Tak
112 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Night Runners Gniezno 10km rozszerzony Nie
113 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
114 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
115 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
116 Hubert Sypniewski 1994 Janowiec Wlkp RodzinaPL 10km podstawowy Tak
117 Marek Sypniewski 1972 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km podstawowy Tak
118 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
119 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo 10km podstawowy Nie
120 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo 50km podstawowy Nie
121 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
122 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km podstawowy Tak
123 Paulina Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
124 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
125 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 25km podstawowy Tak
126 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
127 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
128 Łukasz Oleksa 1989 Poznań HERNIK TEAM 10km podstawowy Nie
129 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
130 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
131 Tomasz Nowaczyk 1977 Gniezno Marsz Po Zdrowie 10km NW rozszerzony Nie
132 Marcin RYSZ 1980 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
133 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ 50km podstawowy Tak
134 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
135 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota 50km podstawowy Tak
136 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
137 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
138 KRZYSZTOF KWASIGROCH 1965 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
139 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
140 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
141 Karol Król 1977 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km rozszerzony Tak
142 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
143 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
144 Jacek Wójcik 1977 Witkowo Witkowo Biega 25km rozszerzony Tak
145 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
146 Anna Milarska 1979 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Nie
147 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
148 Edmund Stanczak 1953 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 25km podstawowy Tak
149 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
150 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km rozszerzony Nie
151 Magdalena Woźna 1977 Zielona Góra Stowarzyszenie Nowe Granice 50km podstawowy Tak
152 Artur Rogalinski 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
153 Zenon Radziejewski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
154 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
155 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
156 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
157 Magdalena Sosnowska 1978 TRZEMESZNO Kijkowe Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
158 Iza Weisman 1972 Źory HRmax Żory 50km rozszerzony Tak
159 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
160 Janusz Ordyński 1950 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Tak
161 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
162 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Tak
163 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
164 Przemysław Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU 10km podstawowy Nie
165 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU 10km rozszerzony Tak
166 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
167 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team 10km podstawowy Nie
168 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Gniezno 25km podstawowy Tak
169 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
170 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
171 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
172 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
173 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
174 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
175 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
176 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
177 Jan Lewandowski 1975 MOGILNO Mogilno Team 50km podstawowy Tak
178 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
179 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
180 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
181 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team 25km podstawowy Tak
182 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
183 Małgorzata Kobyłka 1967 KALISZ supermaraton kalisz 10km NW rozszerzony Tak
184 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
185 Marek Kobyłka 1967 Kalisz supermaraton kalisz 50km rozszerzony Tak
186 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno 10km podstawowy Nie
187 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
188 Roman Polko 1962 Tychy WKB Meta Lubliniec 25km rozszerzony Tak
189 Mariola Młynarska 1971 Lisowice WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
190 Tomasza Kubisz 1976 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
191 Dorota Kubisz 1977 Lubliniec WKB Meta Lubliniec 50km podstawowy Tak
192 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team 25km podstawowy Nie
193 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PDO biega 10km podstawowy Tak
194 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
195 Tomasz Polus 1975 Goślinowo Drink Team 50km NW rozszerzony Nie
196 Adam Michalski 1980 Gniezno Drink Team 50km podstawowy Nie
197 Dariusz Szcześniak 1984 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
198 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run 50km podstawowy Tak
199 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 Kleczew OSiR Kleczew 10km podstawowy Tak
200 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak