Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Agnieszka Świderska 1983 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
2 Mariola Kopacz 1955 Poznań 10km NW podstawowy Tak
3 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie 10km NW podstawowy Tak
4 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno 25km rozszerzony Tak
5 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
6 Paweł Ratajczak 1976 Wolice 25km podstawowy Tak
7 Łukasz Oliwkowski 1979 INOWROCŁAW 10km podstawowy Tak
8 Mirosław Wira 1959 Wrocław 50km rozszerzony Tak
9 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
10 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
11 Wojciech Pluciński 1987 Żydowo 25km podstawowy Tak
12 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
13 Michał Szarzyński 1987 Gniezno 50km NW rozszerzony Tak
14 Agata Mruk 1975 Gniezno 50km podstawowy Tak
15 Łukasz Maciejewski 1983 Kalisz 25km podstawowy Nie
16 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
17 Dariusz Mieszkowski 1961 Warszawa 10km rozszerzony Tak
18 Marcin Powałowski 1979 Gniezno 50km podstawowy Nie
19 Wojciech Krajewski 1974 Piła 50km podstawowy Nie
20 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
21 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
22 Joanna Patyk 1974 Chorzów 50km rozszerzony Tak
23 Joanna Kozłowska-Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
24 Bogumiła Zamiara 1978 Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
25 Zygmunt Nowaczyk 1963 Trzemeszno 10km podstawowy Tak
26 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
27 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
28 Sławomir Ołub 1976 Skarżysko-Kamienna 50km rozszerzony Nie
29 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
30 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
31 Marek Zaradny 1975 Dębsko 50km rozszerzony Tak
32 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza11 10km NW rozszerzony Tak
33 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
34 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
35 Leszek Sosnowski 1975 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
36 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
37 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wielkopolski 10km podstawowy Tak
38 Aleksa Motylska 1995 Mogilno 50km podstawowy Nie
39 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 10km podstawowy Tak
40 Grzegorz Tarczyński 1974 Pęgów 50km podstawowy Tak
41 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
42 Barbara Jankowska 1975 Poznań 50km podstawowy Tak
43 Daniel Stolarczyk 1974 Skaryszew 50km rozszerzony Tak
44 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1970 Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
45 BARTOSZ Luzar 1982 Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
46 Aniela Nikiel 1965 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
47 Joanna Kozłowska - Budasz 1976 Gniezno 10km podstawowy Tak
48 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 10km podstawowy Tak
49 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 50km podstawowy Nie
50 Piotr Szymański 1976 Kleczew 25km podstawowy Tak
51 Marek Kozłowski 1974 Barcin 25km rozszerzony Tak
52 Danuta Powałowska 1978 Gniezno 50km podstawowy Nie
53 Arleta Rogalinska 1971 WRZEŚNIA 25km rozszerzony Tak
54 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno 50km podstawowy Tak
55 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno 50km NW rozszerzony Tak
56 Rafał Stępień 1977 Padniewko 10km podstawowy Tak
57 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
58 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
59 Irena Lasota 1951 Wałcz 50km podstawowy Nie
60 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno 50km podstawowy Nie
61 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
62 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
63 Adriana Szczygieł 1980 Bielsko-biała 50km NW podstawowy Nie
64 Dawid Wysocki 1989 Rypin 25km podstawowy Tak
65 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
66 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
67 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
68 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno 10km rozszerzony Tak
69 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
70 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
71 Tomasz Żak 1987 Zielona Góra 50km podstawowy Tak
72 Mirosława Krygier 1965 Drewno 50km podstawowy Tak
73 Paweł Kruzel 1968 Kościelec 10km podstawowy Nie
74 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
75 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
76 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
77 Adrian Schwitalla 1978 Siechnice 50km rozszerzony Nie
78 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz 50km podstawowy Nie
79 Szymon Mijalski 2003 Stare Miasto 50km podstawowy Nie
80 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
81 Violetta Mróz 1976 Drewno 50km podstawowy Tak
82 Mirosław Kopacz 1955 Poznań 50km podstawowy Tak
83 Edyta Kubacka 1977 Gniezno 10km podstawowy Tak
84 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie 10km rozszerzony Tak
85 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
86 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
87 PIOTR NOWACZEWSKI 1975 TRZEMESZNO 10km podstawowy Tak
88 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
89 Jarosław Sadek 1966 Piła KB MANIAC Poznań 50km podstawowy Nie
90 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
91 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
92 Krystian Nowak 1993 Kuślin NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Tak
93 Wojciech Łącki 1956 Gniezn Altom Gniezno 10km rozszerzony Tak
94 Joanna Wojtaszak 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
95 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
96 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
97 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak
98 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno 10km NW podstawowy Tak
99 Andrzej Krzyścin 1967 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 10km podstawowy Tak
100 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno 25km podstawowy Tak