Lista startowa - Festiwal Słońca

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Numer startowy Dystans Pakiet Opłata
1 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team 25km podstawowy Tak
2 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo 25km podstawowy Nie
3 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team 50km rozszerzony Tak
4 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak
5 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km podstawowy Tak
6 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Nie
7 Mateusz Antkowiak 1997 Gniezno 10km rozszerzony Tak
8 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. Opatrinki Toruń 25km podstawowy Tak
9 Ewelina Baczyńska 1987 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
10 Filip Baczyński 2004 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
11 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL 10km podstawowy Tak
12 Anna Barczak-Sroczyńska 1988 Padniewko 10km podstawowy Nie
13 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. COLO COLO PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
14 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań 25km podstawowy Tak
15 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
16 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B 50km rozszerzony Tak
17 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW podstawowy Tak
18 Dariusz Berg 1977 Mnichowo No Excuses Team 50km podstawowy Tak
19 Sebastian Bober 1994 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 25km podstawowy Tak
20 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno 10km podstawowy Tak
21 Józef Brandengurg 1955 Dopiewo 10km podstawowy Tak
22 Ryszard Bronowicki 1949 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 50km podstawowy Nie
23 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega 10km podstawowy Tak
24 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km NW rozszerzony Tak
25 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno 10km rozszerzony Tak
26 Agnieszka Brzezińska 1971 Gdańsk Literatura Inspiruje 10km podstawowy Tak
27 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team 10km podstawowy Tak
28 Alina Bubel 1969 Wrocław biegajznami.pl 50km rozszerzony Tak
29 Tomasz Budasz 1972 Gniezno 10km podstawowy Tak
30 Maja Bugajny 1976 KALISZ 10km NW podstawowy Tak
31 Krzysztof Ciesielski 1979 Września Plank Team 10km podstawowy Tak
32 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa Gmina Dąrowa 10km rozszerzony Tak
33 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań 25km podstawowy Tak
34 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
35 Sławek Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team 10km podstawowy Nie
36 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole 25km podstawowy Tak
37 Marek Dokładny 2002 Mogilno 10km podstawowy Tak
38 Jakub Dreas 1985 Rybitwy WędzikowskiTeam 50km podstawowy Nie
39 Jarema Dubiecki 1969 ŁÓDŹ ŁKB NA ZDROWIE 50km podstawowy Nie
40 Dariusz Dujka 1973 Wierzbica Biegiem Radom ! 50km podstawowy Tak
41 Jacek Dziekonski 1957 Konstancin Jeziorna 10km podstawowy Tak
42 Karol Dziel 1980 Trzemeszno 25km rozszerzony Nie
43 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września 10km podstawowy Nie
44 CZESŁAW FABIAŃSKI 1955 KALISZ supermaraton kalisz 25km podstawowy Tak
45 Marcin Fabiński 1978 Grudziądz 25km podstawowy Tak
46 Ryszard Fiega 1958 Szymbark Maraton Gorlice 50km rozszerzony Tak
47 Krzysztof Figiel 1994 Lubochnia #noSeasonal 50km podstawowy Tak
48 Krzysztof Frączkowski 1960 Rogozino Stowarzyszenie Płock Biega No Age Limit 25km podstawowy Tak
49 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL 10km rozszerzony Tak
50 Przemysław Frydrychowski 1971 kleczew OSiR Kleczew 25km podstawowy Tak
51 KAROL FUŁAT 1966 CEKCYN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km podstawowy Tak
52 Grzegorz Gajdus 1967 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
53 MAGDA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. PETRONELKA PRUŚLIN 10km NW podstawowy Tak
54 Robert Góral 1975 Gniezno No Excuses Team 50km podstawowy Nie
55 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie 50km podstawowy Tak
56 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
57 Wasyl Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 50km rozszerzony Tak
58 Nikodem Grabowski 1955 Wrocław biegajznami.pl 25km podstawowy Tak
59 Tomasz Grajek 1975 Wrocław Browar Karczewski team 10km podstawowy Tak
60 Tomasz Grodzicki 1987 Płock PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 10km podstawowy Tak
61 Tomasz Grodzicki 1987 Płock 10km podstawowy Nie
62 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Lejdis 10km rozszerzony Tak
63 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin 10km rozszerzony Tak
64 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM 10km podstawowy Tak
65 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września 25km rozszerzony Tak
66 Leszek Grześkiewicz 1976 Gniezo 10km rozszerzony Tak
67 Krzysztof Gubała 1977 Gniezno 10km podstawowy Nie
68 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki duchowne Kkub Altom 10km podstawowy Tak
69 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno 50km podstawowy Nie
70 Grzegorz Głogosz 1969 Bielsko- Biała 10km rozszerzony Tak
71 Grzegorz Hanzel 1978 Tarnowskie Góry 25km podstawowy Tak
72 Aleksandra Heinich 2003 Wylatowo 10km podstawowy Tak
73 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km NW podstawowy Nie
74 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki 50km podstawowy Tak
75 Elzbieta Hirszler 1960 Warszawa ActiveSports 10km NW rozszerzony Tak
76 Jan Huruk 1960 Słupsk Team Brooks 10km rozszerzony Tak
77 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
78 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
79 Jarosław Jagieła 1972 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km podstawowy Tak
80 Szymon Jakubowski 1989 Trzemeszno 50km podstawowy Tak
81 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team 50km podstawowy Tak
82 Anna Janas - Gajdus 1978 Warszawa RK Atletics 10km rozszerzony Tak
83 Barbara Jankowska 1975 Poznań 50km podstawowy Tak
84 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno 50km podstawowy Nie
85 Elżbieta Jarosz 1971 Czernica 10km rozszerzony Tak
86 Bogdan Jarosz 1967 Czernica Wks wrocław 10km rozszerzony Tak
87 Kacper Jażdżewski 2001 Czersk 10km rozszerzony Tak
88 Barbara Jedras 1970 Essen TKKF Kolejarz Bydgoszcz 50km rozszerzony Tak
89 Anna Jesień 1978 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
90 Paweł Jesień 1976 Jęcznik LKS MASURIA JĘCZNIK 10km podstawowy Tak
91 Magda Jodko 1972 Grudziądz 50km podstawowy Tak
92 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 50km podstawowy Nie
93 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team 25km podstawowy Tak
94 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team 50km podstawowy Tak
95 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec 50km rozszerzony Tak
96 Agnieszka Kasińska 1978 Tczew Team z M.Jodko 25km podstawowy Nie
97 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 50km NW podstawowy Tak
98 Beata Kędzierska 1968 Skarżysko-Kamienna #JanuszeBiegania 10km podstawowy Nie
99 Katarzyna Klich 1969 Polkowice PHU 10km podstawowy Tak
100 Sławomir Knast 1986 Mogilno Mogilno Team 50km podstawowy Tak