Lista startowa - EXTREME DAY PANOWICE 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Karol Kudrelek 1983 Berlin OCR team Zielona Góra
2 Marek Adamczak 1992 Nowy Tomyśl WCG
3 Marcin Antczak 1990 Międzyrzecz Nextreme / 17WBZ
4 Anna Balcer 1978 Międzyrzecz
5 Mateusz Baran 1986 Międzyrzecz
6 Jarosław Bebło 1975 Gorzów Wielkopolski
7 Mateusz Bebło 1999 Gorzów Wlkp
8 Wojciech Bokwa 1998 Międzyrzecz Kuźnia Kozaków
9 Patryk Brodowski 2000 Międzyrzecz Trytytki
10 Jakub Błaszczyk 1990 Szczaniec
11 Mateusz Cegielski 1993 Przytoczna
12 EWA Cyptor 1969 ZIELONA GÓRA OCR team Zielona Góra
13 Kamil Czarnuszko 1998 Międzyrzecz Kuźnia Kozaków
14 Ewa Dawidziak 1975 Zielona Góra OCR team Zielona Góra
15 Rafał Deresz 1979 Zielona Góra Falubaz
16 Marta Dorożała 1986 Sieraków MMA Devil Międzychód
17 Roman Doskoch 1989 Międzyrzecz Cinema fit
18 Damian Dubrowski 1987 Międzychód
19 Michael Dziurzik 1989 Jabłonka Stara
20 Lidia Fabijańczyk 1986 Kręcko Bbl Zbąszynek
21 Emilia Fechner 1995 Międzychód MMA Devil Międzychód
22 Bartosz Fechner 1993 Międzychód MMA Debil Międzychód
23 Magdalena Filipiak 1994 Międzychód
24 Karol Frąckowiak 1996 Skwierzyna Nextreme
25 Łukasz Framski 1978 Międzyrzecz
26 Beata Gandecka 1974 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
27 Daniel Gmiąt 1994 Skwierzyna
28 Mariusz Gojtka 1990 Pszczew MMA Devil Międzychód
29 Mariusz Góral 1980 Zbąszynek BOSKI Team
30 Marta Gosiewska 1991 Święta Katarzyna
31 Milena Greczycho 1992 Zbąszynek
32 Piętka Grzegorz 1973 Szczecin 1973
33 Amadeusz Guglenko 1994 Kalsk
34 Patryk Głogowski 1991 Drezdenko Vengersi
35 Grzegorz Hammerling 1989 Zbąszynek
36 Łukasz Hellwich 1993 BIELSKO MMA Devil Międzychód
37 Cezary Hukiewicz 1996 Świebodzin
38 Martyna Jakimczyk 1998 Goruńsko
39 Przemysław Jankowiak 1989 Przytoczna
40 Paweł Jankowski 1987 Wędrzyn Vengersi
41 Dorota Jastrzębska 1982 Krosno Odrzańskie 5bsap Krosno Odrzańskie
42 Szymon Jaworek 1987 Chrzypsko Wielkie MMA Debil Międzychód
43 Joanna Jaworska 1980 Zielona Góra
44 Anna Jop-Bogucka 1984 Bytnica 5 bsap
45 Klaudiusz Kaczmarek 2001 Międzyrzecz Trytytki
46 Katarzyna Kaczmarek 1983 Międzychód MMA Devil Międzychód
47 Żaneta Kamińska 1988 Międzychód MMA Devil Międzychód
48 Joanna Kasperczak 1982 Świebodzin
49 Alicja Kierakowicz 1992 Krosno Odrzańskie Grażynki OCR
50 Kamil Kluczyński 1984 Opalenica MoveRunFun
51 Przemysław Knioch 1984 Chrzypsko Wielkie MMA Devil Międzychód
52 Milena Kocurek 1986 Sulechów
53 Piotr Konieczny 1987 Przytoczna
54 Kamil Kraszewski 1992 Sulechów
55 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
56 Partycja Krydka 1992 Nowy Tomyśl
57 Mateusz Krydka 1997 Nowy Tomyśl
58 KATARZYNA KRZESIŃSKA 1984 ZIELONA GÓRA OCR team Zielona Góra
59 DAMIAN KRZESIŃSKI 1986 ZIELONA GÓRA OCR team Zielona Góra
60 Karol Kudła 1988 Zielona Góra
61 Wojciech Kudła 1991 Zielona Góra
62 Beata Kudła 1991 Zielona Góra
63 Maciej Kudła 1985 Zielona Góra
64 PIOTR KURZYŃSKI 1980 Nowy Tomyśl
65 Agnieszka Kłębucka 1976 Zielona gora
66 Magdalena Lamcha 1990 Międzychód MMA Devil Międzychód
67 Katarzyna Maćkowiak 1982 Zbąszyń BOSKI Team
68 Lech Mączka 1980 Międzyrzecz Rebelia Odzyskaj Cojonnes
69 Tomasz Mądrowski 1989 Łowyń Asgard Team
70 Konrad Majos 2000 Poznań
71 Paweł Makles 1997 Gubin Bbl Gubin
72 Mariusz Markiewicz 1975 KARNIN
73 Maciej Martyka 1989 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
74 Aleksandra Masiukiewicz 1997 Policko
75 Michał Maslej 1986 Święty Wojciech
76 Tomasz Michnowicz 1990 Gubin
77 Katarzyna Mróz 1982 Zielona Góra OCR team Zielona Góra
78 Klaudia Mucha 1995 MIEDZYCHÓD MMA Devil Międzychód
79 Jakub Multan 1990 Las Vegas Team Multan
80 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna
81 Krzysztof Napieralski 1982 Gorzów Wielkopolski
82 Damian Nowak 1973 Międzyrzecz
83 Marek Nowicki 1995 Międzyrzecz Kuźnia Kozaków
84 Filip Ogrodnik 2003 Brójce Przemek dawaj do mety
85 Krzysztof Olejarz 1982 Międzyrzecz
86 Dominik Olejniczak 1994 Chobienice
87 Alan Olejnik 1998 Międzyrzecz Trytytki
88 Grzegorz Otczyk 1984 Wyszanowo
89 Marcin Palczarski 1988 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
90 Katarzyna Paplicka 1982 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
91 Sebastian Pasewicz 1993 Międzyrzecz Trytytki
92 tadeusz pawłowski 1993 brójce
93 Anita Peron 1987 Zielona Góra OCR team Zielona Góra
94 Monika Piasecka 1987 Zbaszynek
95 Jakub Piasecki 1989 Zielona Gora
96 Bartłomiej Piasecki 1987 Zbaszynek
97 Bartosz Pisera 2003 Brójce Przemek dawaj do mety
98 Jarosław Pisera 1984 Międzyrzecz
99 Sara Pisera 1998 Brójce Trytytki
100 Marek Pura 1978 Skwierzyna